Temiz Su Tesisatı

Temiz Su Tesisatı
Temiz Su Tesisatı

Temiz su tesisatı PPRC, PE - Xc ve PE - Xb boruları kullanılarak şap altından içinden geçerek kullanılacak olan çamaşır musluğu, ara musluklar, lavabo bataryaları, banyo bataryaları mutfak bataryalarına ayrı ayrı sıcak ve soğuk su borularının çekilmesidir.

 

Spiral kılıf boruyu koruyucu niteliktedir, ayrıca hava yastığı görevi yaparak ısı yalıtımını sağlamalıdır. Bükülme esnasında kesit daralmasına neden olmaması için "spiral" tipindedir. Koruyucu spiral borular kırmızı ve mavi renktedir. Kırmızı renkte olanlar sıcak su gidiş hattında, mavi renkte olanlar soğuk su hattında kullanılır. Kılıfın çapı ø 16 mm PE- X boru için 25 mm'dir.

 

Her bir sıcak su ve soğuk su hattına döşenen borular, şap atıldıktan sonra uygun bir noktada vanalı kollektörlere bağlanarak uzun yıllar verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanılır.

Mobil sistem temiz su tesisatı arızalanması yada borunun delinmesi halinde şap altında kalan borular Spiral borunun içinden geçtiği için arızalı boru çıkartılıp yerine sağlam boru geçirilerek hiçbir yere zarar vermeden ve kırmadan borunun değiştirilmesi sağlanır.

Keşif formunu doldurun, avantajlardan faydalanın....